Специалист Опазване на околната среда

Сектор
Административни и офис дейности
Здравеопазване
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата

Ниво
Специалист

Наш партньор е утвърдена компания с присъствие в страни по целия свят, управлявана от философията, че бъдещето принадлежи на иновациите, гъвкавостта и екипната работа.

Във връзка с разширяване на екипа им в момента търсим комуникативен и комбинативен професионалист за позиция:

Какви биха били ежедневните работни задачи за вас:

  • Провеждане на начални и периодични инструктажи по ЗБУТ;
  • Контролиране спазването на вътрешните правила, касаещи здраве, безопасност и околна среда;
  • Изготвяне необходимите измервания, справки, отчети и доклади, свързани с Нормативната база на СУОС, както и с политиката на фирмата;
  • Информиране ръководството чрез отчети, за проблеми, свързани с изискванията на опазването на околната среда и здравословните и безопасни условия на труд;
  • Разработване проекти за перспективни и текущи програми по опазване на околната среда и контролира изпълнението им;
  • Изготвяне и проследяване постигането на ключовите показатели за ефективност (KPI) на отдела.

Какво Ви предлагаме:

  • Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Допълнително здравно осигуряване, Ваучери за храна и други социални придобивки;
  • Стандартно работно време – Понеделник-Петък;
  • Безплатен паркинг за служители;
  • Грижа и отношение към благополучието на служителите.
  • Сплотен екип от млади, позитивни и приятелски настроени професионалисти.

Профил на успешния кандидат:

  • Завършено висше образование в сферата на екология и опазване на околната среда;
  • Познания в сферата на ЗБУТ, както и приложимите нормативни документи;
  • Предходен опит на сходна позиция– поне 1 година;
  • Владеене на английски език – ниво В2;
  • Умения в работата с MS Office пакет и висока компютърна грамотност;
  • Организационни умения и дисциплина в професионална среда.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024