Специалист Обслужване на Клиенти с Немски / Френски / Полски / Холандски ИЛИ Италиански

София
No items found.
Сектор
Аутсорсинг
Аутсорсинг & Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Език
Немски
Френски
Полски
Нидерландски
Италиански
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Лара Главинова
Account Management Excellence
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Аутсорсинг
Ниво
Език
Немски
Френски
Полски
Италиански

За един от нашите клиенти, иновативна и водеща компания,специализирана в обслужването на клиенти, ние търсим:

Основни отговорности:

  • Поддържане на връзка с клиенти по различни канали за комуникация;
  • Управление на различни запитвания по отношение на продукти и предоставяне на информация за други услуги, предоставяни от компанията;
  • Актуализиране на вътрешната система за проследяване на документи, заявки и запитвания;
  • Постигане на екипни резултати на периодична база.

Нашият клиент предлага:

  • Конкурентно възнаграждение и отлична бонусна система;
  • Допълнителна здравна осигуряване;
  • Мултиспорт карта;
  • Ваучери за храна;
  • Възможност за работа от вкъщи;
  • Стандартно или гъвкаво работно време;
  • Платено обучение;
  • Централна локация на офиса;
  • Реални шансове за професионално развитие.

Основни изисквания:

  • Свободно владеене на Немски/ Френски/ Полски/ Холандски ИЛИ Италиански (ниво C1);
  • Отлично владеене на Английски език (ниво B2);
  • Опит в обслужването на клиенти в международна среда се счита за силно предимство;
  • Предишни познания в CRM системи ще се считат за плюс;
  • Отлични умения с MS Office.

Очакваме ви с нетърпение!

Всички кандидатури ще бъдат третирани строго поверително.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Подобни позиции

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024

Chat and Email Specialist with French & English

Our partner is a fast-growing operational services company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, Risk.

София
18/4/2024