Специалист обработка на запитвания с Немски / Френски (B2-С1) - НОВ ПРОЕКТ

Сектор
Аутсорсинг и кол център
Контакт центрове
Аутсорсинг
Аутсорсинг & Контакт центрове
Административни и офис дейности
Продажби
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Немски
Френски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Лора Георгиева
Консултант предварителен подбор

Аутсорсинг
Продажби
Специалист
Език
Немски
Френски

Клиентътни е водеща международна компания в сферата на бизнес процесите и аутсорсингуслугите. С цел разширяване на дейността им търсим:

Специалистобработка на запитвания с Немски / Френски (B2-С1) -  НОВ ПРОЕКТ

Основни отговорности:

·       Отговаряне на запитвания от клиенти (поемайл и телефон);

·       Анализ и обработка на различни документи(фактури, поръчки и доставки в срок);

·       Обработка на данни със специализирансофтуер на компанията;

·       Поддържане на електронен документаленархив.

Компанията предлага:

·       Отлично възнаграждение;

·       Социален пакет (допълнително здравноосигуряване и др.);

·       Работа в корпоративна, международнасреда и възможности за развитие;

·       Въвеждащо и последващи професионалниобучения;

·       Тиймбилдинг събития;

·       Удобна офис локация.

Изисквания за заемане на позицията:

·       Отлично ниво на владеене на Немски /Френски (B2-С1)

·       Работно ниво на Английски език (мин.B1);

·       Предишен опит не е задължителен;

·       Добри комуникативни и аналитични умения;

·       Добри познания в работа с MicrosoftOffice пакет.

Кандидатствайсега и стани част от мултинационален екип!

Всичкиданни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдатизползвани единствено за целите на настоящия подбор

Подобни позиции

Специалист продажби и клиентско обслужване

Постоянството и стремежът са движещата сила, която сбъдва мечти, а нашият партньор олицетворява тази концепция!

София
29/4/2024

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

За наш партньор, доказала се и уважавана компания, лидер в търговията с индустриалните стоки, търсим да назначим мотивирани служители на позиция:

Пловдив
29/4/2024

Фармацевти - Магистър/Бакалавър

Наш партньор е независима аптека, която се гордее със сплотен екип от дългогодишни специалист във фармацевтичния сектор.

София
29/4/2024