Специалист Обработка на Поръчки с Немски / Нидерландски / Полски език (НОВ ПРОЕКТ

София
No items found.
Сектор
E-commerce
Аутсорсинг & Контакт центрове
Ниво
Начално ниво
Език
Английски
Немски
Нидерландски
Полски
Вид заетост
Пълно работно време
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
E-commerce
Ниво
Език
Английски
Немски
Полски

Нашият партньор е компания лидер в аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им търсим да назначим:

Специалист Обработка на Поръчки с Немски / Нидерландски / Полски език (НОВ ПРОЕКТ)

Основни отговорности:

  • Приема и потвърждава поръчки за покупка;
  • Проследява наличности, размери, връщания на продукти и пратки;
  • Комуникира с клиенти по имейл и телефон;
  • Поддържа базата данни на компанията.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Въвеждащо обучение;
  • Работно време: Понеделник- Неделя по график;
  • Възможност да станете част от новосформиращ се екип.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Високо ниво на владеене на Немски / Нидерландски / Полски език и добро ниво на владеене на Английски език;
  • Сходен опит в работа с клиенти ще се счита за предимство;
  • Добри компютърни умения.

Кандидатствайте сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Non-voice Support Representative with English (Working Hybrid)

Our partner is providing exceptional operational services in the areas of Customer care & Marketing. They are concentrated specifically to the online entertainment industry through dedicated and highly specialized online solutions.

София
17/5/2024

HR Coordinator with German (Fully remote)

Our partner is one of the leading outsourcing companies in Bulgaria. They are looking for motivated specialists to join their team.

България
17/5/2024

Chat and Email Specialist with French & English

Our partner is a fast-growing operational services company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, Risk.

София
15/5/2024