Специалист Обработка на Финансова Документация с Чешки език / Словашки език

Сектор
Финансови услуги
Финанси и счетоводство
Административен сектор
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Чешки
Словашки
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO
Лора Георгиева
Консултант предварителен подбор

Специалист
Език
Чешки
Словашки

Клиентът ни е водеща международна компания в сфератана индустриалната логистика. С цел разширяване на дейността им търсим даназначим:

Специалист Обработка на Финансова Документация с Чешкиезик / Словашки език

Основни отговорности:

·       Обработва, следи и потвърждавадокументацията (фактури, транспортни документи и др.);

·       Издава и приключва фактури;

·       Създава регистър и архив на входящатадокументация;

·       Записва и актуализира данните винформационната система.

Компанията предлага:

·       Отлично възнаграждение;

·       Социален пакет, включващ: допълнителномедицинско обслужване, ваучери за храна, безплатен достъп до фитнес;

·       Обучения и Тийм билдинг събития;

·       Сигурни възможности за развитие;

·       Стандартно работно време (Пон- Пет.9:00- 18:00 ч.);

·       Модерен офис близо до метро.

Изисквания за заемане на длъжността:

·       Отлично ниво на чешки или словашки език;

·       Работно ниво на английски език;

·       Предишен опит в администрация/счетоводство ще се счита за предимство;

·       Добре развити комуникативни умения;

·       Внимание към детайла;

·       Работен опит с MS Office (Outlook,Excel).

Кандидатствай сега и стани част от мултинационаленекип!

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени посмисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

София
2/5/2024

Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем на работа търсим:‍Оператор Въвеждане на Данни с Английски език

София
2/5/2024

Технически сътрудник с Чешки / Словашки език

За наш клиент лидер в областта на логистичните решения, търсим да назначим мотивирани специалисти за позицията:‍Технически сътрудник с Чешки / Словашки език‍

София
2/5/2024