Специалист Ключови Клиенти с Немски език

Сектор
Мениджмънт и Бизнес развитие
Бизнес, Консултантски услуги
Аутсорсинг & Контакт центрове
Ниво
Старши специалист
Език
Немски
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Силвия Богоева
Onboarding & Optimization Team Lead BPO

Език
Немски
No items found.

Специалист Ключови Клиенти с Немски език.

Основни отговорности:

  • Управление на съществуващ клиентски портфейл;
  • Консултиране на клиенти и представяне на информация за продукти на компанията;
  • Разработване на нови бизнес възможности в рамките на определена територия;
  • Поддържане на дългосрочни взаимоотношения с клиенти;
  • Идентифициране на нуждите и изискванията на клиентите, предлагане на подходящи решения и услуги;
  • Анализиране на пазарната конкуренция и предоставяне на информация и анализи за пазарните тенденции и възможности;
  • Идентифицирате на потенциални партньори за дистрибуция и осигуряване на експортни дейности за определена територия.

Компанията предлага:

  • Възможност да станете част от утвърдена компания;
  • Професионална и стимулираща работна среда;
  • Стандартно работно време;
  • Работа от офис на компанията в София;
  • Конкурентно възнаграждение и социален пакет;
  • Обучение и развитие.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Висше образование;
  • Опит в продажбите, за предпочитане в хранително-вкусовата или сладкарската промишленост;
  • Отлично владеене на Английски и Немски език;
  • Инициативност, отговорност и ориентация към постигане на резултати;
  • Отлични комуникационни и организационни умения;
  • Аналитично мислене и креативни умения за решаване на проблеми.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Счетоводител

Наш партньор e инвестиционна компания, финансова не банкова организация, която води началото си от Нидерландия и в момента развива активно първият си офис в гр. София.

София
25/7/2024

ТРЗ Специалист

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденции в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024

Експерт Човешки Ресурси - Администриране на персонал

Наш партньор е компания, която се развива непрекъснато, благодарение на професионализма на експертите в екипа и натрупания опит, като финансовите решения, които предлага следват последните тенденциии в мобилните и картови разплащания.

София
26/6/2024