Специалист клиентски запитвания САМО с Немски език

Сектор
Административен сектор
Аутсорсинг
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг и кол център
Контакт центрове
Ниво
Специалист
Език
Немски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Хибридно
Вашият консултант
Лара Главинова
Account Management Excellence

Аутсорсинг
Ниво
Специалист
Език
Немски

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Организиране и осъществяване на продажби на услугите на компанията;
  • Проследяване и актуализиране на клиентския статус;
  • Въвеждане и обработване на данни в системата на компанията.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Атрактивна бонус система;
  • Възможност за работа от вкъщи;
  • Страхотна атмосфера с професионален екип;
  • Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

  • Отлично ниво на владеене на Немски език писмено и говоримо (С1 ниво);
  • Аналитичен и логически начин на мислене;
  • Обучение от офис в гр. София;
  • Предишен опит не е задължителен, но ще се счита за предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024