Специалист доставки

Сектор
Бързооборотна търговия
Продажби
Вериги доставки
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Продажби
Ниво
Специалист

Нашият партньор е чуждестранна компания с установено име и лидер в търговията с бързооборотни стоки. Тяхната основа мисия е удовлетвореността на клиента, което води и до техния устойчив растеж.

Разширявайки мащаба си на територията на България, те търсят професионалист, който да допринесе към успеха на компанията. Ако припознаваш себе си в описаното по-долу, имаш възможността да се присъединиш към професионалното им семейство на позиция:

Основни отговорности и задължения:

  • Осъществяване на комуникация с доставчици и клиенти за поръчване на стоки;
  • Ежедневно следене на наличностите на асортимента и изготвяне на справки;
  • Осъществяване на контрол върху приема на стока, следейки за разминавания в доставените и поръчани количества;
  • Планиране и провеждане инвентаризации по обекти;
  • Изготвяне на справки и отчети за нуждите на компанията.

  • Възможност за финансова стабилност и развитие в международна компания;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Карта Мултиспорт;
  • Увеличение на месечното възнаграждение след 6-ия месец в компанията;
  • Допълнителен ден отпуск за рожден ден;
  • Паричен бонус при сключване на брак;
  • Стандартно работно време /8 часа/: 08:30 - 17:00 ч.;
  • Сплотен екип от позитивни и приятелски настроени професионалисти.

Изисквания:

  • 2 години опит на сходна или административна позиция;
  • Завършено висше икономическо образование;
  • Много добре владеене на английски език – В2;
  • Умения за работа с MS Office;
  • Свидетелство за управление на МПС – кат. Б;
  • Общителност и отговорност към работата;
  • Организационни умения и внимание към детайла.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024