Специалист човешки ресурси с английски език

Сектор
Човешки ресурси
Ниво
Специалист
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
2300 - 3000
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Ниво
Специалист
Английски
Български

Наш партньор е компания, част от група, оперираща в над 80 държави по целия свят. С повече от 30-годишна история, 20 хиляди клиента и екип от професионалисти, партньорът ни осигурява на  своите клиенти безупречно обслужване и множество полезни и иновативни продукти с най-високо качество в автомобилната, металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството. Водени от идеята за развитие на млади и целеустремени кандидати, обявяват възможност да станете част от семейството на компанията, в ролята на:

Какви биха били ежедневните работни задачи за вас:

  • Разглеждане на подадени от кандидати документи – автобиографии, мотивационни писма и други;
  • Водене на активна комуникация с кандидати и партньорски агенции за подбор на персонал;
  • Участие в организацията на въвеждащо обучение на нови служители;
  • Създаване и публикуване на обяви за работа в различни платформи;
  • Вземане на участие в процеса по внедряване на HR софтуер продукти;
  • Участие в кариерни събития, както и в организирането на тиймбилдинг активности за персонала и пр.

Какво Ви предлагаме:

  • Възможност за дългосрочно професионално развитие и финансова стабилност;
  • Персонален ментор, отговарящ за вашето обучение и развитие в компанията;
  • Допълнително здравно осигуряване, Multisport карта и други социални придобивки;
  • Стандартно работно време /8 часа/: понеделник - петък;
  • Организирани външни и вътрешнофирмени обучения и запознаване с най-добрите практики в HR и подбора на персонал;
  • Сплотен екип от позитивни и приятелски настроени професионалисти;
  • Работа в международен бранд с история и традиции.

Вие сте подходящият кандидат, ако:

  • Притежавате практически опит в подбора на кадри – поне 1 година;
  • Владеете Английски език на ниво B2 или по-високо;
  • Имате отлични комуникативни умения и проявявате креативност и проактивност в изпълнение на поставените задачи;
  • Притежавате силна лична мотивация за учене и дългосрочно развитие в областта на човешките ресурси и подбора на персонал;
  • Показвате организационни умения и дисциплина в професионална среда;

Кандидатствайте сега, като ни изпратите вашето CV.

Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024