Служители – производство на мебели /редовна смяна/

Пловдив
Сектор
Производство
Производствен сектор
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
1300 - 1500
Вашият консултант
Симеон Стойнов
Консултант подбор на персонал

За наш клиент - просперираща международна компания, търсим да назначим:

Основни функции и задължения:

  • Изпълнява поръчки, съобразно технологичните изисквания;
  • Отговаря за изправното техническо състояние на поверената машина/инструмент;
  • Умения и готовност за спазването на дадените работни задължения;
  • Придържа се към технологичните изисквания и правилата за безопасност;
  • Поддържане на чистота на работното място.

Компанията предлага:

  • Дългосрочен трудов договор на пълен работен ден;
  • Добро възнаграждение и бонусна система;
  • Ваучери за храна и допълнително медицинско застраховане;
  • Пари за топъл обяд в модерна столова;
  • Безплатен транспорт от всички квартали на гр. Пловдив;
  • Въвеждащо обучение и перспектива за развитие.

Изисквания:

  • Завършено средно образование;
  • Техническа грамотност;
  • Сръчност, прецизност и отговорност към работните ангажименти;
  • Възможност за изпълнение на физически активен труд;
  • Предишен в производствена компания ще се счита за предимство.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024