Складови служители – обработка на заявки

Сектор
General staffing
Производство
Производство & Логистика
Производствен сектор
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кристиян Петров
Младши консултант по подбор
Мартин Рангелов
Ръководител "Ключови проекти по подбор"
Цветомир Моновски
Младши консултант подбор на персонал
Стефан Кирилов
Консултант подбор на персонал

Език
Български

Наш дългогодишен партньор е международна логистична компания, която се занимава с дистрибуция на различни видове стоки. В момента складовата база на компанията се разширява и поради тази причина усилено търсим служители за позицията:

Складови служители

Отговорности:

  • Прием и обработване на поръчки;
  • Работа със складова програма с включено предварително обучение;
  • Работа с автоматизирана складова техника след преминаване на курс;
  • Извършване на различен набор от складови дейности;
  • Спазване на безопасните условия на труд;

Компанията предлага:

  • Отлично конкурентно възнаграждение;
  • Възможност за работа на смени или стандартно работно време;
  • Допълнителни месечни бонуси на база на вашето представяне;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Подсигурено работно облекло и благоприятни условия на труд;

Изисквания:

  • Стриктно отношение към детайлите и спазването на срокове;
  • Отговорност, сръчност и лоялност;
  • Отлична физическа кондиция;
  • Умения за работа в екип;
  • Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство;

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

Младши Маркетинг специалист

За да продължим да бъдем сред лидерите на пазара и да развиваме нашата марка, в HRS търсим млад специалист, който да подпомага нашия маркетинг екип в различни проекти.

София
26/3/2024

Кол център агент с български език

Нашият партньор е утвърдена международна компания, водена от грижата и ангажираността към развитието на своите служители, защото успехът на компанията зависи от успеха на нейните хора!

София
15/3/2024