Счетоводител

Сектор
Строителство
Финанси и счетоводство
Ниво
Начално ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Евелин Барбутова
Старши консултант по подбор на персонал

Специалист

Наш партньор е голяма международна компания, оперираща в сектора с недвижими имоти. Търсим опитен професионалист, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Задължения и отговорности:

  • Отговаря за ежедневно и точно осчетоводяване на бизнес транзакциите в счетоводната система на дружествата от групата на компанията в Българя, в това число приходи, разходи, вземания, задължения, дълготрайни активи, амортизации, вътрешно-групови разчети, плащания от/към контрагенти;
  • Подпомага изготвянето за своевремено подаване на  месечните Справки-декларации по ДДС;
  • Изготвя вътрешни и външни ad hoc справки и отчети;
  • Участва в месечните и годишни приключвания;
  • Подпомага изготвянето на годишната декларация по ЗКПО;
  • Подпомага изготвянето на отчети към НАП, както и БНБ, НСИ, Общини (ДНИ и ТБО);
  • Отговорен за прилагането на счетоводните политики и процедури на групата.

  • Възможност за работа в успешна международна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Стандартно работно време - Понеделник/Петък;
  • Осигурен служебен транспорт;
  • Възможност за дългосрочни професионални отношения и стабилност;
  • Грижа и отношение към благополучието на служителите.

Изисквания към кандидатите:

  • Висше икономическо образование в сферата на счетоводството или финансите;
  • Поне 2 години предходен опит на счетоводна позиция;
  • Познания и опит в работата с MS Office пакет и счетоводни системи;
  • Много добро познаване на българското данъчно, трудово и социално законодателство;
  • Владеене на Английски език (B1);
  • Умения за приоритизиране на задачи и спазване на срокове.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024