Регионален търговски представител

Бургас
Сектор
Продажби
Бързооборотна търговия
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист
Език
Български

Нашият партньор е установена компания, предлагаща разнообразни стоки на добре познати брандове. Компанията се развива изключително добре на българския и чуждите пазари.

Именно затова в момента те разширяват търговския си екип и търсят кандидат с опит за позиция, който да подпомага упралението на ключовите клиенти в региона, а именно:

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ И ОТГОВОРНОСТИ:

  • Отговаря за изпълнението на целите за продажби в поверените му клиенти;
  • Контролира изпълнението на цялостната търговска стратегия;
  • Гарантира осъществяването на план – графика на продажбите, осигуряването на рекламни материали и наличност на листваните продукти;
  • Управлява цялостен бюджет на ниво клиент, както и промоционални активности (червени етикети, тихи акции, брошури и други);
  • Проучва конкуренцията и пазара с цел разширяване и оптимизиране на клиентската мрежа;
  • Отговаря за качеството на работата на екс-ван дистрибуторите, като следи за спазване на стандартите на подредба на продуктите, правилно поставяне на рекламни материали и хигиената на съоръженията;
  • Работи ежедневно с различни мобилни апликации във връзка с текуща отчетност на работния процес.

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

  • Безсрочен трудов договор;
  • Много добро твърдо месечно възнаграждение;
  • Отлична бонус система, обвързана с постигнати резултати;
  • Служебен автомобил, таблет и лаптоп;
  • Допълнително здравно застраховане;
  • Възможност за развитие в установен пазарен лидер;
  • Богат пакет социални придобивки.

ИЗИСКВАНИЯ:

  • Опит в търговията с бързооборотни стоки минимум 2 години;
  • Завършено висше образование;
  • Свидетелство за управление на МПС – кат. В;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Познаване на търговската мрежа в регион Бургас и Южното Черноморие;
  • Отлични умения за работа с клиенти и такива за водене на преговори;
  • Английски език на добро работно ниво - B1;
  • Много добри организационни умения, самодисциплина и отговорност.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Оперативен счетоводител

Пловдив
29/3/2024

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

София
27/3/2024