Рецепционист с Английски език - Офис София

Сектор
Административни и офис дейности
Online Gaming
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Лора Георгиева
Консултант предварителен подбор

В HRS вярваме, че подходящата работа можеда преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобразибизнеса.

Ние сме отдадени винаги да свързваменашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш клиент е международна компания всферата на igaming индустрията с цел разширяване на дейността им търсим:

Основни отговорности:

·       Посреща партньори, клиенти, кандидати за работа, посетители и т.н;

·       Отговаря на телефонни обаждания и управлява входяща и изходяща кореспонденция;

·       Комуникира с доставчици, куриерски фирми и фирми за поддръжка на офиса;

·       Работи с документи, сканиране, разпечатване, копиране, организиране на срещи и т.н.

Компанията предлага:

·       Дългосрочен договор;

·       Отлично възнаграждение;

·       Бонусна система;

·       Допълнително здравно осигуряване;

·       Мултиспорт карта на преференциални цени;

·       Удобна офис локация до метро;

·       Възможност за развитие в компанията;

·       Ваучери за храна;

·       Тийм билдинги и фирмени събития.

Изисквания за заемане на позицията:

·       Английски език на високо ниво;

·       Опит на сходна административна позиция -ще се счита за предимство;

·       Способност за работа в екип и поддържанена поверителност;

·       Компютърна грамотност и умения MS Word, Excel, Power Point.

Кандидатствайте сега!

Ще се свържем само одобрените подокументи кандидати за организиране на допълнителни срещи.

Всички кандидатури ще бъдат разгледанипри пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024