Производствен Координатор

Сектор
Административни и офис дейности
Образование, курсове и преводи
Производство
Производствен сектор
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"

Ниво
Специалист
Език
Български

Нашият партньор е част от водеща европейска издателска група и създава образователно съдържание, което развива, вдъхновява и подкрепя ученици и учители.

В момента сме в търсене на служител за една от най-ключовите роли в компанията! Стани част от екипа им, като кандидатстваш за позицията:

Координатор производство

Основни задължения:

  • Организация на издателските процеси (графично оформление, предпечатна подготовка, печат) ;
  • Създаване и проследяване на производствените графици с цел спазване на планираните срокове за издаване на готовите печатни и електронни издания;
  • Активно сътрудничество с останалите екипи и своевременно осъществяване на контрол на техническото и полиграфическо качество на продукцията спрямо изискванията и спецификите на печатниците и на издателството;
  • Осъществяване на активна и ефективна комуникация и координация на дейностите  с участващите в процеса служители и екипи, както и с външни партньори на компанията;
  • Администриране на процесите по графично оформление, предпечат и печат и участие в бюджетното планиране.

Компанията предлага:

  • Отлично стартово възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване (Луксозен пакет);
  • Ваучери за храна на стойност 200 лв.;
  • Годишен бонус, обвързан с изпълнение на заложените цели;
  • Стандартно работно време;
  • Възможност за допълнителни обучения;
  • Възможност за професионално развитие в доказана компания с екип от дългогодишни професионалисти.

Изисквания към кандидата:

  • 2+ години опит в организацията и координацията на издателски? производствени процеси;
  • Опит на сходна позиция в издателска компания, печатница или медия не е задължителен, но ще бъде отчетен като сериозно предимство;
  • Добри аналитични умения и способност за приоритизиране на задачите;
  • Умения за планиране, организация и внимание към детайла;
  • Познания за работа с приложения на Adobe Creative Cloud като InDesign,  Illustrator;
  • Работа в екип и водене на ефективна комуникация;
  • Английски език на работно ниво.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024