Продавач-консултанти (може и без опит)

Сектор
Продажби
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Български
Постоянна работа
Заплата
1800 - 2100 лв. (Бруто)
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO

Сектор
Продажби
Специалист
Език
Български

Основни задължения:

  • Посрещане и обслужване на клиенти в търговския обект;
  • Поддържане работното място в подходящ за работа с клиенти търговски вид;
  • Аранжиране стоките на работното място;
  • Извършване необходимите действия по оформяне на документите, свързани с покупко-продажбите на предлаганите в обекта стоки.

Компанията предлага:

  • Подробно обучение;
  • Мултиспорт карта;
  • Работа на график;
  • Конкурентно заплащане;
  • Атрактивна бонусна система;
  • Ваучери за храна.

Основни изисквания:

  • Завършено средно образование;
  • Компютърна грамотност;
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Желание за развитие.

Само предарително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024