Продавач - консултант

Сектор
Бързооборотна търговия
Продажби
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
1500 лв. (Нето)
Вашият консултант
Аделина Атанасова
Младши конуслтант по подбор

Продажби
Език
Български

За наш партньор, верига магазини за български сувенири, търсим да назначим:

Продавач-консултант

Основни отговорности:

  • Посрещане и обслужване на клиенти в търговския обект и предлагане на информация и консултации;
  • Помагане на клиентите при избора на стоки, съобразено с техните изисквания;
  • Поддържане работното място в подходящ за работа с клиенти търговски вид;
  • Аранжиране стоките на работното място.

Компанията предлага:

  • Гъвкаво работно време /10:00 - 19:00/12:30 - 20:30/;
  • Два почивни дни през седмицата;
  • Трудов договор и дългосрочна заетост;
  • Отстъпка при пазаруване в магазина;
  • Отлична локация - центъра на гр. София, бул.Витоша.

Основни изисквания:

  • Отговорност и прецизност;
  • Много добри комуникационни умения;
  • Владеене на английски език на разговорно ниво;
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство.

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024