Преподавател по математика

Сектор
Образование, курсове и преводи
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Ниво
Специалист

Наш партньор е Частна езикова гимназия с дългогодишна история и традиции, част от Асоциацията на Кеймбридж училищата в България и е пълноправен член на ACES. Училището използва модерна материална база и има екип от високо квалифицирани преподаватели, които осигуряват солидна подготовка по всички дисциплини от учебния план.

В годините те са изградили и доказали успешен образователен модел, който личи от постиженията на техните възпитаници.За екипа им в момента търсим математик с педагогическа правоспособност, желание и умение за работа с деца за позицията:

Основни задължения и отговорности:

  • Планира образователния процес;
  • Организира и провежда образователния процес, използва ефективни методи на обучение, информационните и комуникационните технологии;
  • Оценява напредъка на учениците и степента на усвояване на предвидените компетентности;
  • Участва в и изпълнява дейности по проекти и програми, финансирани от Европейския съюз чрез Европейските структурни и инвестиционни фондове;
  • Попълва стриктно учебната и училищната документация, свързана с неговата дейност, при спазване на нормативните изисквания;
  • Участва във формирането на политиките за развитие на училището.

Условията, които предлагат:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Допълнителни социални плащания за всички служители (стимулиращи бонуси, летен бонус, Коледен и Великденски бонус);
  • Подсигурен организиран фирмен транспорт;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Дневни средства за храна;
  • Безсрочен трудов договор;
  • Организирани бeзплатни обучения и възможност професионално израстване;
  • Възможност за подпомагане придобиването на Учителска правоспособност.

Основни изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование със специалности „Педагогика на обучението по математика“, „Математика и информатика“ или други математически или инженерни дисциплини;
  • Отлични математически познания;
  • Практически опит в сферата ще се счита за основно предимство;
  • Добро ниво на владеене на английски език също е предимство;
  • Възможност за провеждане на 28 учебни часа седмично в рамките на 4 дни на ученици от 10, 11 и 12 клас;
  • Учителска правоспособност е важно, но не е задължително изискване;
  • Умение за работа с деца и много добри комуникативни умения и такива за работа в екип.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024