Печатар(с опит)

Сектор
Производство & Логистика
Постоянна работа
Заплата
Вашият консултант
Росица Гатева
Консултант по подбор

За наш клиент водеща печатна компания , търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Подготвя машината за печат;
  • Следи и отговаря за изправното състояние и функциониране на печатната машината;
  • Спазва работните инструкции за съответното работно място;
  • Извършва профилактика на машината;
  • Отговаря за качеството на работа;
  • Изпълнява и други задачи свързани с работата възложени от главния печатар.

Компанията предлага:

  • Отлични възможности за професионално развитие;
  • Тясно сътрудничество с водещи международни марки;
  • Конкурентно възнаграждение;
  • Работа в млад и динамичен екип;
  • Работно време-работи се на две смени от понеделник до петък.

Основни изисквания:

  • Технически познания и умения;
  • Средно техническо образование. Полиграфическо образование (за печатар) би се считало за сериозно предимство;
  • Професионален опит (ще се счита за предимство)
  • Умения за екипна работа;
  • Лоялност и отговорност към работата;
  • Опит в работа с машини е предимство.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.