Отговорник продажби с немски език

Пловдив
Сектор
Продажби
Език
Немски
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Денис Тодоров
Младши консултант "Предварителен подбор"

Сектор
Продажби
Език
Немски

За водеща онлайн B2B платформа, лидер на европейския пазар с фокус върху обслужването на клиенти търсим да назначим:

Отговорности:

  • Постоянно взаимодействие с клиенти, чрез използване на различни канали и платформи;
  • Предоставяне на съвети, съдействие и обслужване, съобразени с пазарната репутация на компанията;
  • Таргетиране на потребители и изпращане на ексклузивни оферти и отстъпки до тях.

Изисквания:

  • Отлично ниво на немски език, позволяващо ефективна комуникация;
  • Ефективност при обслужване и приятелско отношение към клиента;
  • Умения за работа в екип и в бизнес професионална среда;
  • Отлични комуникационни умения;
  • Желание за професионално развитие и задълбочено обучение в сферата на обслужването на клиенти.

  • Конкурентно възнаграждение с възможност за бонуси при постигнати резултати;
  • Ваучери за храна в допълнение към основното възнаграждение;
  • Възможност за растеж и развитие в организацията;
  • Съвременен офис в центъра на Пловдив;
  • Възможност да станете квалифициран професионалист в индустрията на продажбата на гуми;
  • Среда, в която допринасяте за репутацията на компанията като еталон за отлично обслужване и експертност.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.