Счетоводител

Сектор
Финанси и счетоводство
Ниво
Специалист
Начално ниво
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"

Ниво
Специалист
Език
Български

Наш партньор е компания, която съчетава история, ценности и опит, създавайки нови възможности и превръщайки предизвикателствата в успехи.

За техния екип сме в търсене на отговорна личност с аналитично мислене за позицията:

Основни отговорности:

  • Изготвя и осчетоводява първични и вторични счетоводни документи;
  • Проследява банкови операции и движенията по счетоводните сметки;
  • Отговаря за изготвянето на платежна документация и издаванетона фактури;
  • Изпълнява всички плащания – на локално и международно ниво;
  • Участва в подготовката на финансово-счетоводни отчети;
  • Работи съвместно с външни партньори по процеса на одит.

Компанията предлага:

  • Конкурентно заплащане;
  • Стандартно работно време;
  • Опция за хибриден модел на работа;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Карта за градски транспорт;
  • Отстъпки в различни обекти;
  • Възможност за кариерно израстване в утвърдена и стабилна компания.

Изисквания:

  • Завършено висше образование в сферата на финансите исчетоводството;
  • Опит на сходна позиция - минимум 2 години;
  • Свободно владеене на английски език;
  • Работа със счетоводен софтуер или ERP система;
  • Мотивирана и позитивна личност с желание за професионално развитие.

Ако припознаваш себе си в гореописаното, не се колебай и кандидатствай сега!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024