Митнически агент

Сектор
Административни и офис дейности
Логистика и спедиция
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Ниво
Специалист

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа!

Наш партньор е една от водещите компании, опериращи в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага ранообразни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

За тях в момента търсим отговорен и мотивиран да продължи кариерния си път в сферата кандидат, който да се присъедини към екипа им на позиция:

Отговорности:

  • Подготвя и проверява необходимите митнически документи за внос, износ, временен износ, активно усъвършенстване и транзитни митнически декларации;
  • Осигурява навременно освобождаване на митнически пратки по внос и износ;
  • Проверява, окомплектова и своевременно подава за изготвяне всички ЕАД на пратките за износ и ги регистрира на митница;
  • Изготвя декларации за временно складиране и ги регистрира съобразно действащото митническо законодателство;
  • Издава фактури по горепосочените дейности;
  • Води активна комуникация с клиентите и отговорните институции.

Компанията предлага:

  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Финансово удовлетворение;
  • Допълнително финансово възнаграждение за клас прослужено време;
  • Ежемесечни бонуси, обвързани с постигнатите резултати;
  • Стандартно работно време;
  • Социален пакет - ДЗО; застраховки (луксозен пакет);
  • Сигурност и стабилност в дългосрочен план.

Изисквания:

  • Предходен опит на сходна позиция;
  • Средно/висше икономическо образование;
  • Познаване на българското митническо законодателство;
  • Английски език на работно ниво;
  • Коректност, лоялност и умения за работа в екип.

Само одобрените кандидати, ще бъдат поканени на интервю.

Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност и стриктно спазване Общия регламент за защита на личните данни (GDPR) и Закона за защита на личните данни.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № №2525 от 26.04.2018 г.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Talent Development Specialist

For our partner with an established position in their field with recognizable brands, we are looking for a candidate with experience in human resources with function as a Talent Development Specialist.

София
19/7/2024

KYC специалист с английски език (временен проект)

За временен проект към компания, в сферата на финансовите услуги, търсим KYC специалист с малък опит, който да отговаря за въвеждане и анализ на клиентски данни в специализиран софтуер.

София
18/7/2024