Мениджър Бизнес Развитие

Сектор
Продажби и маркетинг
Бизнес, Консултантски услуги
Финансови услуги
Застраховане
Ниво
Специалист
Старши специалист
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Мария Микова
Старши консултант "Подбор на персонал"

Ниво
Специалист

Нашият партньор е компания, специализирана в управлението на финансови средства, член на френската камара. Те са лицензиран брокер и работят с едни от най-големите застрахователни и финансови институции.

Тяхната мисия е да подобряват финансовата култура на хората, както и да предоставят решения, съобразени с личните им нужди.

Във връзка с разширяването на техния екип, търсим проактивен и комуникативен професионалист, с търговски опит и интерес в сферата на финансите, който да заеме ключова роля в развитието на компанията на позиция:

Отговорности:

  • Поддържане на портфолиото от настоящи клиенти на компанията и проактивно търсене на нови;
  • Повишаване на разпознаваемостта на бранда;
  • Презентиране на дейността на фирмата и грижа за поддържането на добрия ѝ имидж;
  • Предоставяне на най-добрите финансови решения въз основа на професионален поглед върху пазара и индивидуалните нужди на клиента;
  • Изграждане и управление на собствен екип;
  • Проследява промените във финансовите пазари и иновациите във финансовите инструменти.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Месечни бонуси на база постигнатите резултати;
  • Обучения в сферата на финансите и възможност за повишаване на квалификацията;
  • Възможност за ползване на служебен автомобил;
  • Нов и модерен офис в сърцето на гр. София;
  • Работа в сплотен екип от професионалисти;
  • Сигурност, коректност и дългосрочност в трудовите взаимоотношения.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Завършено висше икономическо образование
  • Опит в търговията поне 2 години;
  • Интерес в сферата на финансите и управлението на хора;
  • Предприемачески дух и решителност за постигане на високи резултати;
  • Отлични презентационни умения и умения за водене на преговори;
  • Професионално отношение и отговорност към работния процес;
  • Възможност за работа в динамична среда и спазване на крайни срокове.
В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017 г.

Подобни позиции

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:Координатор клиентски запитвания с Немски език - гр. Варна

Варна
18/4/2024

Специалист обработка на запитвания с Немски / Френски (B2-С1) - НОВ ПРОЕКТ

Клиентътни е водеща международна компания в сферата на бизнес процесите и аутсорсингуслугите. С цел разширяване на дейността им търсим: Специалистобработка на запитвания с Немски / Френски (B2-С1) - НОВ ПРОЕКТ

София
18/4/2024