Машинен оператор

Пловдив
Сектор
Производствен сектор
No items found.
Заплата
1400 лв.
Вашият консултант
Вероника Перфанова
Консултант предварителен подбор

За наш клиент, водеща международна компания в сферата на производството, търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

 Основни отговорности:

 •Обслужва и наблюдава поверените машини и съоръжения;
 •Настройва машината, с цел подсигуряване на работния процес и зарежда  машината с точните компоненти за производството на съответния възел;
 •Следи показателите на машината и в случай на ниска ефективност предприема  действия за анализ и отстраняване на причините;
 •Участва в превантивната поддръжка на поверените машини.

 Компанията предлага:

 • Добро възнаграждение;
 • Ваучери за храна в размер на 200 лв.;
 • Дневна субсидия в столова в размер на 2,50 лв.;
 • Допълнително медицинско осигуряване;

 • Безплатен служебен транспорт от Пловдив, Пазарджик, Кричим, Перущица,  Устина,
 Брестовица, Златитрап, Съединение, Стамболийски, Бенковски, Огняново,  Хаджиево,
 Триводици, Ветрендол, Братаница, Звъничево;
 • Обучение на работното място.

Основни изисквания:

•Техническо образование;
•Опит в производствената среда и основни познания за производствените процеси иоборудване /автоматични машини/
•Базови умения за автономна поддръжка;
•Готовност за работа на смени;

•Концентрация и внимание към детайлите;
•Отговорност и организираност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашатаавтобиография.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдатизползвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361/15.09.2017.