Машинен механик - лека промишленост

София
Нови Искър
Сектор
Производство
Инженери
Производствен сектор
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Таня Грудева
Старши кансултант подбор на персонал

Инженери
Език
Български

За наш клиент търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция:

Основни задължения:

  • наблюдава състоянието на планираните за деня машини;
  • отстранява налични повреди и неизправности;
  • участва в първоначалната настройка на машините заедно с машинния оператор;
  • осигурява безпрепятствена и продуктивна работа в екипа чрез спазване на трудовата дисциплина.

Компанията предлага:

  • трудов договор с пълни осигуровки;
  • отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти;
  • вътрешно-фирмени обучения;
  • конкурентно възнаграждение;
  • работа на редовна смяна от понеделник до петък.

Изисквания:

  • минимум 2-годишен опит по поддръжка на машини /електромеханика, хидравлика, пневматика/;
  • завършено техническо образование;
  • задълбочено познаване на механичните производствени процеси и видове машини;
  • отговорна и мотивирана за такава дейност личност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2361/15.09.2017.

Подобни позиции

Chat and Email Support with French (Hybrid)

For an internationally renowned platform in online gaming and sports betting, we are looking for young and ambitious individuals to join its international team. The company offers great care and qualification opportunities to its employees.

София
8/5/2024

Сътрудник - обслужване на клиенти с френски и английски език

Нашият партньор е лидер в аутсорсинг индустрията, осигуряващ множество възможности за кариерно израстване. Позицията дава възможност за развитие на търговските, аналитичните и езиковите умения.

София
8/5/2024

Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията. С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работа търсим:Специалист Обработка на Документи с Немски език (B2 - C1)

София
2/5/2024