Маркетинг и Бранд Мениджмънт Асистент

Сектор
Маркетинг
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Сектор
Маркетинг

Нашият партньор е установен лидер в сферата на бързооборотните стоки, предлагаща разнообразни продукти, които са добре познати и обичани брандове в България и чужбина. Компанията предлага страхотни възможности за професионално развитие и приятелска работна среда.

За тях в момента търсим амбициозен, проактивен ицелеустремен кандидат, който да се присъедини към Маркетинг отдела им на позиция:

Отговорности и задължения:

  • Подпомагане на старши Бранд мениджър в текущи проектисвързани със стратегията по лансиране на нови продукти и маркетингови стратегииза позиционирането им;
  • Изготвяне на пазарни и маркетингови проучвания;
  • Вземане на участие в генерирането на идеи заразвитието на брандовете;
  • Изпълняване на административни задачи, свързанис дейността;
  • Сътрудничество с други отдели в компанията ивъншни партньори.

Компанията предлага:

  • Много добро твърдо месечно възнаграждение;
  • Богат пакет социални придобивки;
  • Безсрочен трудов договор;
  • Възможност за пълно и непълно работно време;
  • Гъвкаво работно време;
  • Фитнес в офис сградата;
  • Възможност за развитие.

Изисквания към кандидатите:

  • Релевантно образование със специалност Маркетинг, Икономика и/или Бизнес и др.;
  • Опит в сферата ще се счита за предимство;
  • Отлични комуникационни умения;
  • Английски език на много добро ниво – В2;
  • Умение за работа с Microsoft Office – Excel,Power Point;
  • Проактивност в изпълнението на поставенитезадачи;
  • Умение за работа в екип и желание за развитие.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитенипо смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024