Лаборант в производствена база

Пловдив
Сектор
Производство
Фармацевтичен сектор
Фармация
Ниво
Специалист
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Катрин Спасова
Консултант по подбор

Фармация
Ниво
Специалист
Език
Български

За наш партньор, утвърден като една от водещите компании в производството на млечни продукти, търсим да назначим:

Лаборант

Основни отговорности:

  • Извършва предписаните измервания и всички видове лабораторни изследвания на материали и готова продукция;
  • Използва достъпните за наличната апаратура методи и способи за определяне на химическите свойства на готовите изделия и на нанесените покрития;
  • Участва в анализите на допускания брак;
  • Съставя отчети, протоколи и анализи за направените изследвания.
  • Следи за правилното използване и за изправността на лабораторната апаратура, материали и химикали.

Компанията предлага:

  • Атрактивно възнаграждение с пълни осигуровки;
  • Работно време по предварително изготвен график – 2 на 2 (без нощни смени);
  • Въвеждащо обучение;
  • 200 лв. ваучери всеки месец отделно от възнаграждението;
  • Постоянна заетост с възможност за развитие в утвърдена компания.

Изисквания:

  • Завършено средно-специално или висше химическо образование, релевантно към позицията;
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Компютърна грамотност - MS Office пакет;
  • Организираност, отговорност, самостоятелност.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.
Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

За наш партньор, доказала се и уважавана компания, лидер в търговията с индустриалните стоки, търсим да назначим мотивирани служители на позиция:

Пловдив
29/4/2024

Фармацевти - Магистър/Бакалавър

Наш партньор е независима аптека, която се гордее със сплотен екип от дългогодишни специалист във фармацевтичния сектор.

София
29/4/2024

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024