Куриери - DHL

Сектор
Логистика и спедиция
Ниво
Начално ниво
No items found.
Заплата
Вашият консултант
Кристиян Петров
Младши консултант по подбор

Наш партньор е DHL Express, компанията e дългогодишен пазарен лидер в международните доставки. От 1991 година предлага на своите клиенти висококачествени услуги, бързина и нови бизнес възможности. В DHL работят над 300 сертифицирани международни специалисти, грижещи се за над 12 хиляди клиенти в страната.

В момента търсим служители на позиция:

Куриери

Отговорности:

  • Подготовка на пратките за транспортиране;
  • Записване на информация върху опаковъчни листа, списъци с пратки и други документи;
  • Доставка и прием на пратките до и от посочените адреси (София-град);
  • Финализиране на процеса по заплащане;
  • Отчитане на служебни документи, свързани с приемането и доставянето на пратките.

  • Трудов договор и осигуровки върху реалното възнаграждение;
  • Отличен социален пакет - ваучери за храна (250 лв.), ДЗО, карта Multisport, застраховки и други.;
  • Редовна смяна – 10:00 – 18:30 (Понеделник- Петък);
  • Обучение на работното място;
  • Възможност за развитие в компанията;

Изисквания:

  • Завършено средно образование;
  • Свидетелство за управление на МПС – Б кат.
  • Добро познаване на град София;
  • Предишен опит на подобна позиция се счита за предимство;
  • Добри комуникационни умения и подход към клиента;

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024