Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

Варна
Сектор
Аутсорсинг и кол център
Контакт центрове
Аутсорсинг
Аутсорсинг & Контакт центрове
Административни и офис дейности
Продажби
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Немски
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Лора Георгиева
Консултант предварителен подбор

Аутсорсинг
Продажби
Специалист
Език
Немски

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:

Основни отговорности:

  • Отговор на входящи обаждания;
  • Отговор на запитвания относно мобилни и/или интернет пакети и услуги;
  • Осъществяване на продажби.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение;
  • Платено фирмено обучение (на пълно работно време ) и въвеждащ период с утвърдени професионалисти;
  • Социален пакет (ваучери за храна и транспортни разходи, допълнително здравно осигуряване, карта за спорт и др.);
  • Възможности за кариерно развитие.

Изисквания за заемане на позицията:

  • Свободно владеене на немски език минимум на B2 ниво;
  • Умение за работа в екип;
  • Компютърна грамотност;
  • Желание за дългосрочно кариерно израстване и придобиване на нови знания.

Кандидатствай сега!

Ако сме предизвикали интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Специалист продажби и клиентско обслужване

Постоянството и стремежът са движещата сила, която сбъдва мечти, а нашият партньор олицетворява тази концепция!

София
29/4/2024

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

За наш партньор, доказала се и уважавана компания, лидер в търговията с индустриалните стоки, търсим да назначим мотивирани служители на позиция:

Пловдив
29/4/2024

Фармацевти - Магистър/Бакалавър

Наш партньор е независима аптека, която се гордее със сплотен екип от дългогодишни специалист във фармацевтичния сектор.

София
29/4/2024