Консултант запитвания за онлайн платформа с Немски език

Сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг и кол център
Бизнес, Консултантски услуги
Телекомуникации
Ниво
Специалист
Начално ниво
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Боряна Касабова
Key Account Management Excellence

Ниво
Специалист
Език
Български

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.

С цел разширяване на дейността им и увеличеният обем работатърсим:

Вашите основните задачи ще бъдат:

· Основният фокус на ролята е обработването на клиентскизапитвания по телефон и имейл на немски език;

· Проследяване и актуализиране на поръчки на клиенти;

· Актуализиране на базата данни на клиентите;

· Работа със специализиран софтуер.

Нашият клиент Ви предлага:

· Конкурента заплата;

· Богат социален пакет (ваучери за храна, транспортниразходи и др.);

· 21 дни платен годишен отпуск;

· Възможност за работа на 4/6 или 8 часа;

· Въвеждащо платено обучение;

· Работа в модерен офис - София, Варна или Бургас;

· Гъвкаво работно време;

· Възможност за професионално развитие.

Това, което очакваме от Вас, е:

· Да владеете на много добро ниво Немски език;

· Да притежавате отлични комуникационни умения;

· Опит в комуникация с клиенти се счита за предимство.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай дани изпратиш своята автобиография!

Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати.

Подобни позиции

Оперативен счетоводител

Пловдив
29/3/2024

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

София
27/3/2024