Консултант с Немски / Холандски / Фински или Френски език

Сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Английски
Немски
Фински
Френски
Нидерландски
Вид заетост
Непълно работно време
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Ива Делчева
Консултант предварителен подбор

Английски
Немски
Фински
Френски

Нашият партньор е водеща компания в сферата на аутсорсинга. С целразширяване на дейността им търсим да назначим:

Основни отговорности:

  • Комуникация с клиенти чрез имейл, чат и телефонни обаждания;
  • Предоставяне на информация за услугите на компанията;
  • Поддържане на базата с данни на компанията.

Компанията предлага:

  • Отлично възнаграждение;
  • Допълнително здравно и дентално осигуряване;
  • Комуникативна офис локация;
  • Платено въвеждащо обучение;
  • Стандартно работно време.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Отлично владеене на Немски / Холандски / Фински или Френски език;
  • Работно ниво на владеене на Английски език;
  • Добри комуникативни и компютърни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще

бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024