Консултант Продукти и Мърчандайзинг

Сектор
Продажби и маркетинг
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Цветелина Първанова
Recruitment Subject Matter Expert

Наш партньор е един от водещите вносители и дистрибутори на храна и аксесоари за домашни любимци. Повече от 20 години компанията се грижи за здравето и щастието на най-добрия приятел на човека, предлагайки селекция от качествени и иновативни продукти.

Във връзка със създаването на нова линия храни, богата на протеини, витамини и минерали, ние сме в търсене на амбициозен и целеустремен кандидат, който да спомогне популяризирането ѝ в Централна България, заемайки позиция:

Твоите отговорности ще включват:

  • Посещение на зоомагазини по време на промоционалните кампании;
  • Комуникация с клиенти с цел консултиране и получаване на обратна връзка;
  • Привличане на нови клиенти и изготвяне на индивидуални хранителни планове;
  • Провеждане на обучения в обектите за спецификите на продуктите;
  • Следене за правилното позициониране и презентиране на асортимента.

Компанията е готова да ти предложи:

  • Служебен автомобил и покриване на транспортните разходи;
  • Шанс за развитие в установена и разрастваща се компания;
  • Възможност за хибриден модел на работа след изпитателния срок;
  • Въвеждащо обучение от доказани специалисти;
  • Ваучери за храна в размер на 200 лева.

Изисквания:

  • Поне 1 година опит в обслужването на клиенти;
  • Свободно владеене на Английски език – B2/C1;
  • Отлични комуникационни и презентационни умения;
  • Силна мотивация за постигане на високи резултати;
  • Шофьорска книжка и желание за активно пътуване.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024

Сервитьор/ка за А Ла Карт ресторант

София
25/7/2024