Консултант обслужване на клиенти с чешки или унгарски и английски (НАПЪЛНО ДИСТАНЦИОННО)

София
No items found.
Сектор
Аутсорсинг и кол център
Ниво
Начално ниво
Език
Чешки
Унгарски
Английски
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Даниела Шалдърова
Консултант подбор на персонал
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Език
Чешки
Унгарски
Английски

Нашият партньор е водещ в обслужването на клиенти. В момента търсим нов член на новия им проект за позицията:

Основни отговорности:

  • Консултиране и информиране на клиенти относно продукти и услуги на клиента;
  • Идентифициране, проучване и разрешаване на проблеми с продуктите и запитвания относно подмяна на част/продукт и даване на решения в съответствие с местните процедури;
  • Поддържане на точност и сигурност на клиентската информация в базата данни.

Нашият партньор предлага:

  • Атрактивно възнаграждение;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна;
  • Спортна карта;
  • Възможности за дългосрочна професионална кариера;
  • Право на вътрешно фирмено обучение и развитие в съответствие с глобалните стандарти.

Основни изисквания:

  • Отлично владеене на говорим чешки или унгарски език (C1);
  • Добро владеене на английски език (поне ниво В2);
  • Опит в център за обслужване на клиенти се счита за предимство.

Очакваме ви с нетърпение!

Всички кандидатури ще бъдат разгледани строго поверително.

Ще се свържем само с одобрените кандидати.

Подобни позиции

Консултант потребителски запитвания с английски (финансова платформа)

Позицията е подходящи за кандидати с малък трудов опит и желание да развиват професионалните си компетенции. Компанията предлага детайлно въвеждащо обучение и възможност за допълнителни квалификации.

София
21/6/2024

Digital Wallet Support with English (No Experience Needed)

We are looking for a newbie to join a friendly and supportive team in the fintech industry. Our partner offers a flexible schedule, without night shifts and opportunities for career development in customer support, KYC, content moderation & more.

София
21/6/2024

Part-time Chat and Email Support with German and English

For our client, an international outsourcing company, we are looking for professional for the position of a: Part-time Chat and Email Support with German and English

София
20/6/2024