Консултант Обработване на Клиентски Запитвания Само с Немски (4/6/8 часа)

Варна
Сектор
Аутсорсинг и кол център
Ниво
Специалист
Начално ниво
Език
Немски
Постоянна работа
Непълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Гергана Димитрова
SME Recruitment and Performance

Ниво
Специалист
Език
Немски

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, търсим мотивирани ентусиасти, които да се присъединят към екип от професионалисти на позицията: Консултант Обработване на Клиентски Запитвания Само с Немски

Вашите основните отговорности ще бъдат:

  • Консултиране на клиенти по телефон, относно налични услуги и продукти спрямо техния абонамент;
  • Въвеждане на клиентски данни в специализиран софтуер;
  • Идентифициране и проследяване на различни запитвания от страна на клиентите.

Нашият клиент Ви предлага:

  • Атрактивно заплащане;
  • Бонус система;
  • Богат социален пакет – ДЗО,ДДО, ваучери за храна и др.;
  • Гъвкаво работно време (без нощни смени);
  • Възможност за 4/6 или 8 часов работен ден;
  • Възможност за home office дни;
  • Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
  • Възможност за професионално развитие.

Основни изисквания:

  • Владеене на много добро ниво немски език;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Желание да придобиете нови умения;
  • Владеенето на английски език не е задължителен, но ще се смята за предимство;
  • Предишен опит в аутсорсинг сферата ще се смята за предимство, но не е задължителен.

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Кандидатствайте сега!

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работa.Започнахме като start-up и сега сме една от най-големите и разпознаваеми компании за набиране на персонал в България, поддържайки нашата гъвкава и ориентирана към екипа култура.

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

Оперативен счетоводител

София
27/3/2024

Младши Маркетинг специалист

За да продължим да бъдем сред лидерите на пазара и да развиваме нашата марка, в HRS търсим млад специалист, който да подпомага нашия маркетинг екип в различни проекти.

София
26/3/2024