Консултант Клиентски Запитванията САМО с Немски език

Сектор
Аутсорсинг
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Немски
Постоянна работа
Заплата
Вашият консултант
Гергана Димитрова
SME Recruitment and Performance

Сектор
Аутсорсинг
Специалист
Език
Немски

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на аутсорсинг индустрията.

В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Вашите основните задачи ще бъдат:

  • Кореспонденция с бизнес клиенти на немски език;
  • Следене на фактури и комуникация свързана с тях;
  • Координационна роля между отделните звена и канали на обслужване на потребителите;
  • Други административни дейности;

Нашият клиент Ви предлага:

  • Атрактивно заплащане;
  • Бонус система;
  • Богат социален пакет;
  • Гъвкаво работно време;
  • Възможност за home office дни;
  • Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
  • Възможност за професионално развитие.

Това, което очакваме от Вас, е:

  • Да владеете на много добро ниво Немски език;
  • Отлична компютърна грамотност;
  • Да имате желание да научите нови умения;
  • Предишен опит в аутсорсинг сферата ще се смята за предимство, но не е задължителен;

В случай, че предизвикахме интереса Ви, ще се радваме да получим Ваша актуална автобиография.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатствайте сега!

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

Оперативен счетоводител

София
27/3/2024

Младши Маркетинг специалист

За да продължим да бъдем сред лидерите на пазара и да развиваме нашата марка, в HRS търсим млад специалист, който да подпомага нашия маркетинг екип в различни проекти.

София
26/3/2024