Консултант Клиентски Запитвания с Немски Език (Без Английски език)

Сектор
Аутсорсинг & Контакт центрове
Аутсорсинг
Аутсорсинг и кол център
Ниво
Начално ниво
Специалист
Език
Немски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Ренета Богомилова
Младши консултант по подбор на персонал

Аутсорсинг
Специалист
Език
Немски

Основни отговорности:

  • Обслужване на клиенти по телефон и имейл;
  • Поддържане на ефективни работни взаимоотношения, сътрудничество и отлично обслужване на клиентите с партньори и потребители;
  • Активна работа CRM система.

Компанията предлага:

  • Атрактивно заплащане;
  • Бонус система;
  • Опция за стандартно или гъвкаво работно време;
  • Възможност за работа на 6 или 8 часа;
  • Възможност за работа от вкъщи след обучението;
  • Модерен и светъл офис в близост до удобен градски транспорт;
  • Богат социяален пакет: допълнително здравно осигуряване, ваучери за храна, спортна карта и др.;
  • Безплатни обучения;
  • Възможност за професионално развитие;
  • Тиймбилдинг събития.

Основни изисквания:

  • Да владееш Немски на Б2 ниво;
  • Добри познания по MS Office.

Ако позицията представлява интерес за теб, не се колебай да ни изпратиш своята автобиография!

Кандидатствайте сега!

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024