Консултант Бизнес Пътувания с Датски Език

Сектор
Аутсорсинг
Контакт центрове
Телекомуникации
Ниво
Начално ниво
Специалист
Старши специалист
Език
Датски
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Дистанционно
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO

Сектор
Аутсорсинг
Специалист
Език
Датски
No items found.

Нашият партньор е лидер в сферата на пътуванията.

В момента търсим да назначим мотивиран кандидат, който да се присъедини към екип от професионалисти на позиция:

Основни отговорности:

  • Обслужване на бизнес клиенти по телефон и имейл;
  • Организация на пътувания;
  • Работа с MS Office.

Компанията предлага:

  • Конкурентно възнаграждение и атрактивен социален пакет;
  • Входящо платено обучение;
  • Инвестиции в професионално и личностно развитие;
  • Модерен офис на отлична локация;
  • Възможност за работа изцяло от вкъщи;
  • Стандартно работно време.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Високо ниво на владеене на датски език;
  • Добро ниво на владеене на английски език;
  • Компютърна грамотност (MS Office).

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024