Кол Център Агент с Английски Език - без опит

Сектор
Online Gaming
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кристина Христова
Onboarding & Optimization Team Lead BPO

За наш клиент, лидер в индустрията, която оперира, търсим мотивиран човек без опит, който да се присъеди на позиция:

Основни отговорности:

  • Отговаряне на запитвания свързани с продуктите на компанията;
  • Представяне на промоционални пакети и допълнителна информация;
  • Работа с база данни.

  • Отлично стартово възнаграждение и стимулираща бонусна система;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Спортна карта;
  • Транспортна карта;
  • Платено обучение;
  • Гъвкаво работно време- на смени;
  • Модерен офис на комуникативна локация;
  • Работа в сплотен екип, с възможност за развитие.

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Много добро ниво на владеене на английски език;
  • Възможност за работа на смени;
  • Комуникативност, отговорност и добри презентационни умения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024