Химик - Аналитична лаборатория

Сектор
Здравеопазване
Фармацевтичен сектор
Фармация
Ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Вероника Младенова
Консултант предварителен подбор

Фармация
Ниво
Специалист

Наш партньор е компания развиваща се в сферата на медицинските услуги вече над 20 години!

В момента търсим Химик, който да се присъедини към екипа им от утвърдени специалисти.

Отговорности:

  • Подготовка на проби (чрез твърдофазна/ течно-течна екстракция);
  • Оптимизиране на хроматографските условия за разделяне на аналита(ите);
  • Извършване на количествен инструментален анaлиз на малки молекули;
  • Спазване на приложимите СОП-ове и изискванията на ISO 17025;
  • Следване на принципите на добрата лабораторна практика.

Компанията предлага:

  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Офис на комуникативна локация;
  • Дългосрочност и коректност в трудовите отношения;
  • Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Приятна работна атмосфера и екип от професионалисти.

Изисквания:

  • Опит в аналитичната химия с фокус върху LC-MS/MS и HPLC;
  • Бакалавър/Магистър по аналитична химия/биохимия/химическо инженерство;
  • Свободно владеене на Английски език (ниво B2-C1);
  • Аналитичност и внимание към детайлите.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

IT Support Technician

София
17/5/2024

Product Manager

София
17/5/2024

Windows System Administrator

София
16/5/2024