Hardware Specialist/Техническа поддръжка

Сектор
ИТ & Техническа поддръжка
Ниво
Начално ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Кремена Колева
ИТ Консултант по подбор на персонал

Специалист

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса. Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.За наш партньор - дейта център компания, търсим Техническа поддръжка/Hardware Specialist.

Основни задължения:

  • Асемблиране и конфигуриране на сървърен хардуер;
  • Инсталиране и конфигуриране на операционни системи;
  • Комуникация с бизнес клиенти чрез ticketing система;
  • Наблюдение на Data Center инфраструктурата;
  • Наблюдение и основна конфигурация на мрежови услуги;
  • Монтиране на сървърно и мрежово оборудване в колокационните помещения;
  • Oкабеляване с оптични и медни пачове в сървърните шкафове;
  • Troubleshooting на хардуер и софтуер, свързан със сървъри;
  • Ескалация на различни по вид казуси към съответния отдел.

Компанията предлага:

  • Допълнително възнаграждение за всяка нощна смяна;
  • Допълнителна здравна и стоматологична застраховка;
  • Партита и тиймбилдинги;
  • Мобилен телефон/план;
  • Обучения и курсове за развити;
  • Снакс и топли напитки в офиса;
  • Топъл обяд в офиса;
  • Безплатна телевизия;
  • Корпоративни отстъпки за служители;
  • Безплатен хостинг;
  • Място за паркиране;
  • Подарък за рожден ден.

Изисквания към кандидата:

  • Познания по комютърен хардуер;
  • Работа с Windows и Linux базирани OS;
  • Познания по RAID масиви и типове дискове;
  • Работа с мониторинг и тикет системи;
  • Основни познания по електротехника;
  • Кримпване на кабели и монтиране на комуникационно оборудване;
  • CCNA и други сертификати се считат за предимство;
  • Английски език - работно ниво;
  • Желание за развитие;
  • Добри комуникационни умения и работа в екип;
  • Запазване на самообладание в стресови моменти;
  • Мотивация за научаване на нови неща в IT сферата.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2280/22.05.2017.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024