Финансов директор

Пловдив
Сектор
Финанси и счетоводство
Мениджмънт и Бизнес развитие
Административни и офис дейности
Ниво
Супервайзър / Ръководител екип
Мениджър
Език
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Теодора Йорданова
Ръководител на екип по подбор

Мениджър
Език
Български

В момента за наш клиент - утвърден лидер в сектора си - търсим да назначим:

ФИНАНСОВ ДИРЕКТОР

Основни задължения и отговорности:

  • Управлява дейността на финансово-счетоводния отдел и паричните потоци на няколко свързани дружества;
  • Планира, организира и ръководи счетоводната политика и финансовите дейности в тях;
  • Ръководи екип от 10 счетоводители;
  • Комуникира и води преговори с финансови и държавни институции;
  • Подготвя финансови анализи, отчети, междинни и годишни прогнози;
  • Изготвя бюджети и следи за тяхното изпълнение;
  • Изготвя репорти към Директора на компанията.

  • Отлични условия на работа в мотивиран екип от професионалисти;
  • Работа в утвърдена компания;
  • Възможност за професионална реализация;
  • Възможност за заемане на длъжност, която се открива за пръв път в структурата;
  • Модерен офис с централна локация;

Изисквания към кандидата:

  • Образование в сферата на финанси / счетоводство;
  • Опит на позиция Финансов Мениджър или Главен счетоводител;
  • Опит в управлението на хора;
  • Отлично познаване на нормативните актове, свързани със счетоводната отчетност, вътрешния финансов контрол и т.н.;
  • Отговорност, лоялност и професионално отношение към работата.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018 г.

Подобни позиции

Product Manager

София
17/5/2024

Началник смяна в ХВП индустрията /мляко и млечни продукти/

Пловдив
4/4/2024

Управител на хранителен магазин

Стара Загора
3/4/2024