Есперт продажби - Логистични услуги

Сектор
Продажби
Логистика и спедиция
Продажби & Маркетинг
Ниво
Специалист
Старши специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Мария-Луиза Ханджийска
Старши консултант подбор на персонал

Сектор
Продажби
Ниво
Специалист

Наш партньор е една от водещите компании, опериращи в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Във връзка с разширяване на екипа им в момента търсим опитен професионалист за позиция:

Eксперт продажби

Задължения и отговорности:‍

  • Извършва проучвания на пазара и конкуренцията, набелязва потенциални клиенти и осъществява бизнес контакти с тях;
  • Презентира и консултира клиенти за продуктовото портфолио, води преговори и изготвя решения спрямо нуждите им;
  • Участва в изготвянето на ценови оферти и договори;
  • Отговаря за поддържането на дългосрочни бизнес отношения с настоящи партньори;
  • Разработва анализи и репорти за финансовата целесъобразност и оценява риска от навлизане на нови пазари.

Компанията предлага:‍

  • Възможност за работа в успешна компания с утвърдени позиции на пазара;
  • Финансово и професионално удовлетворение;
  • Бонусна система, обвързана с резултатите;
  • Стандартно работно време – Понеделник/Петък;
  • Осигурени телефон, лаптоп и служебен автомобил;
  • Обучения с различен характер за професионално и личностно развитие;
  • Сигурност и стабилност в дългосрочен план.

Изисквания:

  • Поне 3 години предходен опит на търговска позиция;
  • Опит в сферата на логистика/спедиция ще се счита за предимство;
  • Владеене на английски език - ниво В2;Активна шофьорска книжка – кат.В;
  • Новаторство и проактивност в изпълнението на поетите ангажименти;
  • Комуникационни умения и опит във воденето на преговори.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Младши специалист - чат и имейл запитвания с френски (Хибрид)

Отлична възможност за хора, търсещи сигурна работа в продуктова компания, с международна признатост и опции за кариерно израстване.

София
26/4/2024

Чат и имейл специалист с английски език

Продуктова компания с сферата на финансовите услуги търси ново попълнение за своя амбициозен, млад и перспективен екип.

София
26/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024