Електроинженер

Сектор
Инженери
Енергетика
Ниво
Старши специалист
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Наташа Трайковска
Старши консултант по подбор на персонал

Сектор
Инженери
Енергетика
Специалист

В момента за наш клиент, с основна дейност разработване и реализацията на слънчеви централи, търсим мотивиран кандидат, които да се присъедини към екип от професионалисти на позиция:

Отговорности:

  • Работа с технически спецификации във връзка с материалите и оборудването;
  • Активно участие в тръжни процедури – избор на материали, машини, оборудване и калкулация на разходите;
  • Участие в срещи с клиенти в лицето си на техническият експерт в преговорите, също така, когато е необходимо, участие в технически срещи на място;
  • Предоставяне на техническа информация на етап проектиране и комуникация с техническия отдел;
  • Предоставяне на инженерни и технически съвети на ръководители на проекти при необходимост, включително по време на срещи с клиенти;
  • Консултиране на ръководителите на обекта при възникнали проблеми на етап изграждане на проекта;
  • Подпомагане на ръководителите на проектите при изготвяне на документация – техническа част, строителен график, симулация на PV система, списък с резервни части и други;
  • Анализиране на ново оборудване и изготвяне на техническа оценка;
  • Следене на нови технологии, материали и оборудване и тяхното проучване.

  • Възможност за реализация в компания със значителен международен опит;
  • Екологична работна среда, позволяваща развитието на допълнителни компетенции и умения;
  • Конкурентно възнаграждение и допълнителни социални придобивки;
  • Инвестиции в професионално и личностно развитие.

Изисквания:

  • Висше Електротехническо образование;
  • Общо познаване на тенденциите на пазара на възобновяема енергия и изграждането на слънчеви централи;
  • Отлична компютърна грамотност MS Office и AutoCAD;
  • Комуникативни умения и умения за работа и изпълнение на задачи заедно с други членове на екипа и клиенти;
  • Инициативност и отговорност;
  • Желание за работа в динамична среда;
  • Познаване на специални софтуери като PVsyst, PVsol, PVcase ще се счита за голямо предимство.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Спедитори - сухопътен транспорт за Пловдив и София

Наш партньор е развиваща се компания, оперираща в сферата на логистиката в глобален мащаб, която предлага различни транспортни решения във всички водещи отрасли на територията на България и Европа.

Пловдив
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:Координатор клиентски запитвания с Немски език - гр. Варна

Варна
18/4/2024