Диспонент с английски език

Сектор
Логистика и спедиция
Ниво
Специалист
Постоянна работа
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Боряна Касабова
Quality Assurance & Senior Recruitment Specialist

Ниво
Специалист

За наш доверен клиент, лидер в спедицията и транспорта, търсим да назначим:

Диспонент /Организатор транспорт/

Основни отговорности:

  • Организира автомобилни превози и международен транспорт;
  • Планира и организира процесите свързани със сервизната дейност и планираните ремонтни дейности;
  • Работи със специализиран софтуер и прилежащите системи;
  • Изготвя графици, транспортни схеми и маршрути, следи GPS тракери;
  • Комуникира с шофьорите и съдейства за безпроблемното протичане на курса.

Компанията предлага:

  • Отлично стартово възнаграждение над пазарните нива;
  • Допълнителни ежемесечни бонуси - свързани с индивидуалното представяне на служителя;
  • Стандартно работно време - понеделник до петък от офис;
  • Допълнителен социален пакет;
  • Възможност за работа в утвърдена компания;
  • Модерен офис, комбиниращ отлично зони за работа и почивка;
  • Възможност за професионално развитие и преминаване на обучения;
  • Работа в установена международна компания в сферата на логистиката.

Основни изисквания:

  • Опит в областта на международния транспорт поне 2 години;
  • Добро владеене на английски език;
  • Комуникативна, ориентирана към работа в екип личност;
  • Високи нива на организираност и внимание към детайла.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E

В търсене сме на опитен МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР C+E - курсове Европа и прави курсове България - Европа - България.

Пловдив
21/10/2024

CRM специалист с английски език (Игрален сектор)

За изцяло нов проект в оналйн гейминг сектора търсим CRM специалист с опит в сектора, който да допринесе за увеличаването на потребителския интерес, както и изготвянето на персонализирани маркетингови кампании.

София
16/10/2024

Ръководител екип с английски език (Контактен център)

Търсим ръководител на екип, отговарящ за клиентски запитвания към компания, специализирана в предоставянето на финансови решения за крайни клиенти. Работи се в млад, международен и много динамичен екип от офис с отлична локация.

София
16/10/2024