Диспонент - автосервиз

София
No items found.
Сектор
Автомобилен сектор
Административни и офис дейности
Бизнес, Консултантски услуги
Ниво
Начално ниво
Език
Български
Вид заетост
Постоянна работа
Пълно работно време
Заплата
1700 лв. (Нето)
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Таня Грудева
Старши кансултант подбор на персонал
Препоръчай приятел

Това, което не представлява интерес за вас, може да е мечтаната промяна за друг.

Сектор
Ниво
Език
Български

За наш клиент, оторизиран сервиз за автомобили, търсим да назначим отговорен и мотивиран служител на позиция

Основни задължения:

  • изготвя документация, справки и други необходими данни, свързани с дейността в сервиза;
  • обработва и архивира информация в ERP система;
  • подпомага организирането на продажбите в шоурума и съдейства на търговците;
  • комуникира с клиенти и взема участие във фирмени събития – изложения, форуми и др.

Компанията предлага:

  • конкурентно възнаграждение с пълни осигуровки;
  • стимулиращ социален пакет;
  • отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти
  • вътрешно-фирмени обучения и възможност за развитие.

Изисквания:

  • завършено икономическо или техническо образование;
  • предишен опит, свързан с организационни и административни дейности;
  • високо ниво на компютърни умения;
  • отлични комуникативни способности и умение за работа в екип.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024

Chat and Email Specialist with French & English

Our partner is a fast-growing operational services company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, Risk.

София
18/4/2024