Асистент в лаборатория за химичен анализ с Английски език

Сектор
Бързооборотна търговия
Производство
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Димитър Комитски
Младши консултант по подбор

Нашият клиент е българска компания с богата 30-годишна история - лидер в производството на бързооборотни стоки. Тя е производител на стоки на световноизвестни брандове, познати на цели 5 континента.

За позицията:

Във връзка с разрастването на компанията, търсим специалист със завършено висше образование в сферата на Машинното инженерство, Химията или Физиката. Той ще подпомага дейността на компанията, извършвайки химични и физикохимични анализи на суровини и продукти и ще участва в разработването на нови методи за тестване и анализ.

Отговорности:

  • Извършва анализ и тестване на нови материали и продукти;
  • Активно участва в разработването и внедряването на нови способи за изпитване на суровини;
  • Води отчетност на резултатите в специализирана база данни;
  • Отговаря за приготвянето на разтвори, необходими за аналитичната дейност;
  • Прави заявки на необходими консумативи по предназначение за лабораторните дейности.

Компанията предлага:

  • Трудов договор на пълни осигуровки;
  • Работа на гъвкаво работно време;
  • Мотивиращо месечно възнаграждение;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Мултиспорт карта;
  • Фитнес за служители;
  • Възможност за развитие в иновативна бързоразвиваща се компания.

Изисквания:

  • Последна година студент или завършено висше образование в сферата на Машинно инженерство, Химия или Физика;
  • Високо ниво на Английски език (писмено и говоримо) – В2/С1;
  • Предишен опит на позиция, свързана с физикохимични анализи е предимство;
  • Добра компютърна и техническа грамотност;
  • Аналитичност и внимание към детайлите;
  • Ентусиазъм и мотивация за развитие в сферата.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Административен асистент - Митнически отдел

Нашият клиент е световен лидер в логистичната индустрия. Компанията предлага несравними по качество решения за различни видове транспорт - морски, въздушен, железопътен и сухопътен. ‍

София
22/4/2024

Консултант - грижа за потребителите с финландски език (Remote)

Мащабен проект на лидер в аутсорсинг индустрията, а именно - международна здравна компания, търси нов член на своя екип. Основните функции са свързани с консултиране на потребителите относно продуктите на компанията и отговаряне на запитвания.

София
19/4/2024

Junior Customer Support Representative with Finnish & English

Our partner is a fast-growing operational service company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, and Risk.

София
19/4/2024