Асистент в лаборатория за химичен анализ

Сектор
Бързооборотна търговия
Ниво
Начално ниво
Специалист
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Офис
Вашият консултант
Вероника Младенова
Консултант предварителен подбор

Специалист

Нашият партньор е българска компания с богата 30-годишна история - лидер в производството на бързооборотни стоки и на световноизвестни брандове, познати на почти всички континенти.

Във връзка с бързото разрастване на компанията, търсим с със завършено висше образование в сферата на Машинното инженерство, Химията или Физиката. Той ще подпомага дейността на компанията, извършвайки химични и физикохимични анализи на суровини и продукти и ще участва в разработването на нови методи за тестване и анализ.

Отговорности:

  • Извършва анализ и тестване на нови материали и продукти;
  • Участва в разработването и внедряването на нови способи за изпитване на суровини;
  • Води отчетност на резултатите в специализирана база данни;
  • Отговаря за приготвянето на разтвори, необходими за аналитичната дейност;
  • Прави заявки за необходими консумативи за лабораторните дейности.

  • Възможност да правиш това, което обичаш и да бъдеш финансово удовлетворен;
  • Трудов договор на пълни осигуровки;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Мултиспорт карта;
  • Фитнес за служители;
  • Възможност за сигурност и дългосрочност.

Изисквания:

  • Минимум 1 година опит на сходна позиция;
  • Завършено висше образование в сферата на Химия, Биотехнологии или Физика;
  • Разговорно ниво на Английски език;
  • Добра компютърна и техническа грамотност;
  • Аналитичност и внимание към детайлите.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Специалист продажби и клиентско обслужване

Постоянството и стремежът са движещата сила, която сбъдва мечти, а нашият партньор олицетворява тази концепция!

София
29/4/2024

СПЕЦИАЛИСТ АНАЛИЗ И ЦЕНООБРАЗУВАНЕ

За наш партньор, доказала се и уважавана компания, лидер в търговията с индустриалните стоки, търсим да назначим мотивирани служители на позиция:

Пловдив
29/4/2024

Фармацевти - Магистър/Бакалавър

Наш партньор е независима аптека, която се гордее със сплотен екип от дългогодишни специалист във фармацевтичния сектор.

София
29/4/2024