Асистент Логистика

Сектор
Логистика и спедиция
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Специалист
Английски
Български
Пълно работно време
Заплата
Работа от вкъщи
Хибридно
Вашият консултант
Цветелина Стефанова
Ръководител на екип "Постоянна заетост"

Специалист
Английски
Български

Наш партньор е компания с 30 годишна история, която е лидерв търговията на артикули, намиращи своето приложение в автомобилната,металообработващата, дървообработващата индустрия и строителството.

В момента екипа им се разширява и сме в търсене на амбициозен кандидат, койтода се присъедини към тях и да заема позиция:

Отговорности и задължения:

  • Проследяване на пратки и генериране на междускладовитрансфери;
  • Администриране на грешки в процеса по доставка;
  • Администриране на процес по брандиране;
  • Провеждане на активна комуникация с парньори и служители накомпанията и бързото

разрешаване възникнали казуси;

  • Вземане на участие в месечни и годишни инвентаризации;
  • Изготвяне на ежедневни справки за целите на екипа икомпанията;
  • Подпомагане на различни дейности в екип Логистика.

Компанията предлага:

  • Трудов договор и финансовастабилност;
  • Стандартно работно време;
  • Ваучери за храна;
  • Допълнително здравноосигуряване;
  • Подсигурен транспорт;
  • Мултиспорт карта;
  • Фирмено въвеждащо обучение
  • Възможност за дългосрочност и развитиев компанията.

Изисквания:

  • Завършено висше образование в сферата на Логистика или Икономика;
  • 1 година опит в областта на администриране на складови и/илилогистични процеси;
  • Познания и интерес за работа с ERP и складова система;
  • Много добри умения за работа с MS Office, Excel;
  • Способност за приоритизиране и аналитично вземане нарешения;
  • Добро ниво на владеене на Английски език;
  • Инициативност, готовност за работа в екип и отлични комуникативниумения.

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

МАШИНЕН ИНЖЕНЕР - поддръжка на производствена линия ХВП индустрия

За наш партньор производствена компания в ХВП сферата, сме в търсене на: ‍‍Машинен инженер поддръжка

Пловдив
25/7/2024

Координатор на игри (Без Опит)

Наш клиент, лидер в iGaming и Betting индустрията разширява екипа си. Търсят се мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти.

София
25/7/2024

Търговски Представител на металорежещи инструменти

Габрово
Велико Търново
25/7/2024