Асистент експорт с английски език

Сектор
Производство
Логистика и спедиция
Административни и офис дейности
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
1500-1600
Вашият консултант
Симеон Стойнов
Консултант подбор на персонал

Основни функции и задължения:

  • Въвежда цени и оферти за продукти за нови и текущи оферти;
  • Изготвя търговски презентации за обяснение на продуктовите спецификации и предоставя информация за цени, наличности и кредитни условия;
  • Следи за оперативното изпълнение на поръчките на клиентите;
  • Съдейства за администрирането на вътрешнофирмени документи;
  • Отговаря за подготовката и изпращането на мостри.

Компанията предлага:

  • Трудов договор с пълни осигуровки;
  • Работа на редовна смяна от понеделник до петък;
  • Ваучери за храна;
  • Вътрешно-фирмени обучения;
  • Отлични условия за работа в екип от мотивирани професионалисти.

Изисквания:

  • Владеене на английски език на високо писмено и говоримо ниво;
  • Завършено висше икономическо образование ще се счита за предимство;
  • Предишен опит на подобна позиция ще се счита за предимство;
  • Компютърна грамотност на високо ниво (MS Office);
  • Инициативност, аналитичност, организираност.

Technical Support with Spanish (non-voice / no experience required)

София
28/3/2024

Младши Маркетинг специалист

За да продължим да бъдем сред лидерите на пазара и да развиваме нашата марка, в HRS търсим млад специалист, който да подпомага нашия маркетинг екип в различни проекти.

София
26/3/2024

Кол център агент с български език

Нашият партньор е утвърдена международна компания, водена от грижата и ангажираността към развитието на своите служители, защото успехът на компанията зависи от успеха на нейните хора!

София
15/3/2024