Аниматор с Английски език

Сектор
Online Gaming
Ниво
Начално ниво
Пълно работно време
Заплата
Вашият консултант
Елица Кузманова
Младши консултант по подбор на персонал

Клиентът ни е водеща международна компания в сферата на IGaming индустрията.

В момента за тях търсим амбициозен и ентусиазиран човек, който да се присъедини на позиция:

Основни отговорности:

  • Презентиране на игрите;
  • Раздаване на карти пред играчите;
  • Демонстриране на изключителни презентационни умения по време на представлението.

Компанията предлага:

  • Допълнително здравно осигуряване;
  • Ваучери за храна/транспорт;
  • Процентно осигурена карта за спорт;
  • Гъвкаво работно време;
  • Офис локация на комуникативно място;
  • Страхотна атмосфера с професионален екип;
  • Възможност за кариерно развитие.

Основни изисквания:

  • Работно ниво на владеене на Английски език(B2-C1);
  • Завършено средно образование;
  • Комуникативност и добри презентационни умения.

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Подобни позиции

Chat and Email Specialist with French & English

Our partner is a fast-growing operational services company, specializing in the online business industry. The company offers its employees the opportunity for career development in 4 main areas - Customer Support, Anti-Fraud, KYC, Risk.

София
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език - гр. Варна

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция:Координатор клиентски запитвания с Немски език - гр. Варна

Варна
18/4/2024

Координатор клиентски запитвания САМО с Немски език (4/6/8часа)

За наш клиент, глобален лидер в сферата на аутсорсинг услугите, развил множество успешни проекти, търсим мотивирани кандидати, които да се присъединят към екип от професионалисти на позиция: Специалист Клиентски запитвания с Немски език (4/6/8 часа)

София
18/4/2024